Info:
Date: 26 - 27 march 2022
Club: Ciudad de La Raqueta
Date: 26 - 27 march 2022
Club: Ciudad de La Raqueta
NAME |
Adel Fernández de Valderrama Cantu |
Ainara García Jiménez |
Alba Barrio Pereira |
Ángela Mozo Toledo |
Carla González Merlo |
Carla Simón Díaz |
Carmo de Albuquerque Pessoa Roleto Rodrigues |
Carolina França |
Clara Gomendio Tristán |
Cristina Barrenechea Fernández |
Daniella González Abarrio |
Diana García Robles |
Erica Ruiz Cruz |
Fátima Sáez Lemes |
Inês Miranda da Costa Escaleira Esteves |
Judit Matas Servera |
Lara Dronov Merlos |
Laura Rodríguez De Castro |
Lena Raposo Serrano |
Lucía Couso Fernández |
Malena García Sanz |
María Serrano De Pablo Pérez De Herrasti |
Mariana León Martínez |
Martina Vicente Sendra |
Paula Basalo Magdaleno |
Rocío Carretero Calero |
Shiori Garcia Kurisaka |
Sira García Bonis |
Sofía Reina Lázaro |
Sofia Silva |
Teresa Peñaranda Sendagorta |
NAME |
Ailish García Fernández |
Amaia Fernández Pacheco |
Ana Luque Perona |
Ana Victoria Mella García |
Astrid Aguiar Johansson |
Barbare Tsiklauri |
Carla Sepúlveda Galán |
Deva Jamart Gutiérrez |
Estrella Rodríguez Fernández |
Gabriela Garrido Gómez |
Inês da Silva Caiado Milheiro |
Inés Vicente Sendra |
Irene Basalo Magdaleno |
Irene Martínez Tejada |
Isabel Hernández García |
Jasmín Iarussi |
Jimena Asensio López |
Laura González Rey |
Leyre Pineda Domenech |
María Ortega Abad |
Marina Gerova Gocheva |
Marina Olmedo Martín |
Paula González Merlo |
Paula Martínez Tejada |
Paula Mendoza Hernández |
Paula Romo Madero |
Sofia Pyzhyanova |
Sofia Silva Santos de Gonçalves e Almeida |
Valeria De Pablo García |
Valeria Martín López |
NAME |
Adolfo de Valenzuela Gutiérrez |
Adrián Pérez Encinas |
Adrián Ruiz De Mendoza Daroca |
Alberto Lasaga Perez |
Alberto Peña Rodríguez |
Alex Buendía Cuenca |
Alexandre Vaz Pereira Schneeberger de Ataíde |
Álvaro Cambronero |
Álvaro Cepeda Martínez |
Álvaro López García |
Álvaro Martínez Vásquez |
Ángel Rabasco Segura |
Bacho Tsiklauri |
Beltrán Serrano De Pablo Pérez De Herrasti |
Brais Lucio Cora |
Carlos Carrera Pérez |
Cesar Tasso Silva Lemos |
David Calugareanu |
Francisco Maria de Andrade Ribas Gomes dos Santos |
Gonçalo Mendes Pintado Gromicho Morais |
Gonzalo Barcala López |
Gonzalo Barrenechea Fernández |
Gonzalo Quiralte Pardo |
Guilherme Afonso de Almeida |
Guilherme Vieira da Silva |
Guillermo García Sánchez |
Gustavo Coutinho Azevedo Bravo de Oliveira |
Hugo González García |
Ignacio García Barrionuevo |
Ignacio Medina Costa |
Iker Buendía Cuenca |
Iván Diez Molina |
Iván Hernández González |
Iván Martínez Agudo |
Jaime Cortázar Martín |
Javier Ig Samaniego Pequeño |
Javier Olivares Toledo |
Jorge Peñaranda Sendagorta |
José Miguel Pereira de Atouguia de Alvarenga |
Juan Esteban Vallejo Mejía |
Juan Martel Peira |
Kris Vranes Graovac |
Leonardo Vidaña López |
Lucas Martínez Vélez |
Lucas Melnic Barros Luz |
Luis Pedro Sandão Silva |
Martín González Sánchez |
Martín Soriano Galindo |
Mateo Aragonés Martin-Portugués |
Mathias Kerkhofs |
Mauro Donoso Martín |
Miguel Ocejo Cecilia |
Miguel Soares Castiço Pedroso |
Oliver Martín López |
Pablo Martínez Fernández |
Pedro Guerrero Iglesias |
Pedro Melo Vieira da Silva |
Ranvijay Sawhney |
Santiago Pereira Prieto |
Sebastiao Assis Branco Rocha |
Sergio Martínez Vásquez |
Sergio Ojalvo Madroño |
Tiago Arez |
Yago Piñera Díaz |
NAME |
Adrián Molino Valdivia |
Alejandro Cárdenas De La Vega |
Alejandro Hernández Berruezo |
Alejandro Herrero Barceló |
Álvaro Pérez Lara |
Beltrán Ayala Aventin |
Daniel Sánchez Anaya |
Darío Ruiz Cruz |
Diego Sánchez Pestaña |
Diogo Campos Melo Vieira da Silva |
Duarte Santa Maria |
Enrique López García |
Ernesto Valdés Spirkin |
Fernando Fontán Pardo De Santayana |
Francisco Sardinha |
Gabriel Vaz Pereira Schneeberger de Ataíde |
Gonzalo Gordo Portero |
Gonzalo Solís Cuerva |
Guille Cuadrillero Romero |
Hugo De Dios Mayoral |
Hugo Lara Molina |
Hugo Mateos Álvarez |
Ian Barroeta Centelles |
Iker López Morán |
Jaime Lasaga Pérez |
Jaime Tamarit Martínez |
Javier Ballester Galarza |
João Pedro Carinhas Pinho |
José Dronov Merlo |
Luis Díaz Criado |
Marco Latorre Saiz |
Marco Rodríguez Gómez-Cornejo |
Mateo Rosa Langin |
Miguel Kerkhofs |
Misha Botelho |
Oscar Farinhas Lopes Figueiredo |
Pablo Martel Peira |
Raúl Babitchi |
Raúl Nieto Martínez |
Roberto Sáez Lemes |
Rodrigo Gomes Lage Guerreiro |
Samuel Alej. Mendoza Colmenares |
Sergio Prádanos Galerón |
Simão Lourenço Rosa |
Simão Serralha Miranda |
Stefan Shangichev |
Vasco Gomes Cabrita |
Vicente Sapage Ferreira dos Santos |