2nd Tournament- Lisbon

2nd Tournament- Lisbon

SEE HOW IT WAS

entry list

U10 FEMALE

NAME NAC
ALICE CAVACO
BEATRIZ DOS SANTOS CASTRO
BEATRIZ MARTINS RUIVO
CAMILA MONTEIRO 
CARLOTA RIBEIRO LEAL
CAROLINA FRANÇA
CATARINA BOBIL
CLARA COIMBRA MÁRTIRES
CLAUDIA HERRERO MAÑANES
DARÍA M. GRIGORE
DIANA VALADAS DO CARMO
EMA MARIA MARQUES GOMES
GABRIELA AMORIM
GABRIELLA VACA AVENDANO 
HELENA SEQUEIRA
IRENE NING LIANG
KIKA LIMA
LAURA SEGURA
LEONOR CIOBANU
MADALENA  NOGUEIRA MARQUES DE SÁ QUEIRÓS
MADALENA OSÓRIO DE CASTRO
MARGARIDA MONTEIRO 
MARIA CARVALHO
MARIA O'DONNELL GUIMARÃES CARNEIRO
MARIANA BASTOS VALENTE LOURENÇO FRANÇA
MARTA PEREIRA GUIMARÃES LIMA
MARTA PEREIRA GUIMARÃES LIMA
MATILDE SIMÕES DA SILVA
NAHIA SÁNCHEZ-MARÍN GARCÍA
PAULA GONZALEZ MERLO
SOFIA AMARAL
SOFIA LOPES FERREIRA DA SILVA
SOFIA PEREIRA MARGALHA E AMARO PISCO
VALERIA MARTIN LOPEZ 
VITTORIA ACCON

U10 MALE

NAME NAC
ADOLFO ABASCAL
AFONSO DELGADO COUTINHO DE SOUSA
ALEXANDRE VAZ PEREIRA SCHNEEBERGER DE ATAÍDE
ÁLVARO CARVALHO
ANDRÉ FERREIRA
ANTÓNIO RODRIGUES
ARTUR GASPAR
BERNARDO ANTUNES TEIXEIRA
BERNARDO MARTINS BRAY ALVES
BRUNO ALMEIDA SANTOS COSTA
DARIO RUIZ CRUZ 
DUARTE DE SOUSA FERREIRA
DUARTE REGO
DUARTE SANTA MARIA DA CRUZ NEVES
FRANCISCO MANSSON BETTENCOURT  SARDINHA
GABRIEL VAZ PEREIRA SCHNEEBERGER DE ATAÍDE
GONÇALO ROXO DA SILVA JORGE
GUILLERMO CARRASCOSA DIAZ
JAN COUTO
JAVIER MONTES JIMENEZ
LOURENÇO CORREIA
LOURENÇO DINIZ DE ALMEIDA ANTUNES SILVA E COSTA
LOURENÇO MARIA RODRIGUES ROSALEZ
LUCA SEBASTIANI FEITO
LUKA CHEKALIN
MANUEL COSTA
MARIO DIAZ NOMBELA
MARTIM DOS SANTOS GOMES
MARTIN AMADO NIELSEN 
MAURI GUILHERME GOMEZ
MISHA BOTELHO
PEDRO SOUSA COUTINHO 
RICARDO DA VEIGA FERRO PÓVOA DUARTE
RODRIGO GOMES LAGE GUERREIRO
RUI MEDEIROS COSTA
SANTIAGO GASPAR
SERGIO NUÑEZ MARCHAN
SIMÃO RODRIGUES PINTO
TIAGO BEMPOSTA
TIAGO CARDOSO 
TIAGO FERREIRA ANACLETO BASTOS LIMA
TIAGO PINHO FURTADO
TOMÁS ALMEIDA QUELHAS SARAIVA
TOMÁS GOMES MADURO 
TOMÁS MARIA CORREIA DA SILVA VILAÇA
TOMÁS MIGUEL LEITÃO LOURENÇO SERRANO
TOMÁS TOCHA
VICENTE CORTE REAL 
VICENTE DIAS SOUSA PIMENTA 
VICENTE SAPAGE FERREIRA DOS SANTOS

U11 FEMALE

NAME NAC
ALICE GASPAR
ALICIA DIANA MOLDOVAN
AMÉLIA PROENÇA MARQUE POLICARPO
ANA DANIEL DANTAS MARTINS
BEATRIZ ASSUNÇÃO
CLARA RODRIGUES
CONSTANÇA PEREIRA CAPELAS
CONSTANÇA TAVARES DE MELO CATALÃO
DIANA FILIPA BRANCO FERNANDES 
FREDERICA VICTÓRIA BOTELHO NUNES
GABRIELA DA COSTA PERES MARQUES
JOANA CAETANO
LEONOR GUERREIRO LOPES LEAL MONTEIRO
LEONOR NETO
LEONOR SILVA FAUSTINO DE SOUSA
MADALENA MATIAS
MARGARIDA FERREIRA 
MARIA FERREIRA
MARIA MARÇAL MURTA BRUNO DA COSTA
MARIA MATILDE BRAGA DE CARVALHO
MARIA PALMEIRO
MAYA NALBANDYAN 
PATRICIA GUI
SOFÍA FERNÁNDEZ FIGUERAS
TERESA SALGADO POPPE
UXUE AZURZA FRADE

U11 MALE

NAME NAC
ADRIAN OLTEAN ACHACOLLO
ANDRÉ MIGUEL MARQUES MARTINS
ANTÓNIO HIDALGO
ANTÓNIO MARIA ROBALO
BRUNO MANUEL FIÚZA NUNES DE ABREU
CARLOS ARAGONES MARTIN
DAVID LEVY
DAVID TRINDADE DA CUNHA
DUARTE BRAGA DE CARVALHO
DUARTE BRAVO MENDES
ENRIQUE CARRASCOSA DIAZ
FRANCISCO PEREIRA LUIS 
GONÇALO COELHO DO VALE
GONÇALO DA ROSA E CASTRO 
GONÇALO DA SILVA LIMA
GUSTAVO VALADAS DO CARMO
HENRIQUE CORDEIRO CARVALHO BORREGO
JAVIER NOMBELA
JORGE VANINE
KRISTIJONAS MILLASAUKAS
MANUEL FRANCISCO PAULINO NUNES DOS SANTOS
MANUEL MATEUS FRAZÃO VOGT RODRIGUES
MARCO ANDRÉ ISSOI COELHO
MAXI CARRASCOSA DIAZ
MIGUEL MARIA FIGUEIREDO MATOS CRUZ PRAIA
MIGUEL PEQUITO
MIGUEL VICENTE DE OLIVEIRA
PEDRO PEQUITO
RAFAEL DIAS NETO
RODRIGO MIGUEL SANTOS LEAL
RODRIGO SANTIAGO DUARTE
RODRIGO TORRES PEREIRA
SALVADOR FOIOS SIMÕES
SANTIAGO SEQUEIRA DOMINGUES
TIAGO BANDEIRAS CORDEIRO NUNES DUARTE
TIAGO NUNO DO SANTOS GASPAR
VASCO MARIA TOMÉ CABANA 
VASCO MARTINS