3rd Tournament - Oporto

3RD tOURNAMENT- oporto

Registrations are open

Info: 

Date: 15th - 16th June 2019

Club: Clube de Ténis do Porto 

Registration

* Campos obrigatórios

Registred players

Last update: 14/05 5:34 pm.

U10 FEMALE

NAME COUNTRY
AITANA PASCUAL BLANCA
ALEXIA KOCH
BEATRIZ DOS SANTOS ANGÉLICO 
BEATRIZ SANTOS CASTRO
CAROLINA FRANÇA
CAROLINA SOFIA BARROS GUEDES DE CARVALHO
DANIELA PORTILLA GOMEZ
DIANA DO CARMO
DIANA VALADAS DO CARMO
GABRIELA AMORIM
HELENA SEQUEIRA
IRENE NING LIANG
MADALENA OSÓRIO DE CASTRO 
MADALENA UHLFELDER
MARGARIDA PEDROSA MONTEIRO
MARIA BASTOS FRANÇA
MARIA CARVALHO
MARIA PINTO
MARIANA CUNHA
MARTA LIMA
NAHIA GARCIA
SOFIA AMARAL
VITTORIA ACCON

U10 MALE

NAME COUNTRY
AFONSO DELGADO COUTINHO DE SOUSA
ALBERTO MACÍAS GONZALO
ALEXANDRE ATAÍDE
ÁLVARO CARVALHO 
ANDRÉ FERREIRA
ANTÓNIO RODRIGUES
BERNARDO MONTEIRO 
BERNARDO TEIXEIRA
DIOGO COSTA
DIOGO ORDONHO
DUARTE ALBUQUERQUE MENDES
DUARTE DE SOUSA FERREIRA
DUARTE SANTA MARIA
FRANCISCO MANSSON CATARINO SARDINHA
GABRIEL ATAÍDE
GONÇALO MIGUEL MONTEIRO CARAMELO
JOÃO MIGUEL OLIVEIRA VENTURA DE MATOS FÉLIX
JOÃO PEDRO BARROS GUEDES DE CARVALHO
JORGE MARTÍNEZ VÁSQUEZ
JOSÉ TOMÁS DE ALMEIDA CASTRO E SILVA
LUKA CHEKALIN
MARIO DIAZ NOMBELA
MARTIM DOS SANTOS GOMES
MARTIN FIGUEIREDO 
MATEO PORTILLA GOMEZ
MISHA BOTELHO
RAFAEL DE BASTOS E PORTILHO
RAFAEL RODRIGUES
RODRIGO TORRES PEREIRA
SALVADOR ALMEIDA
SANTIAGO VASCO
TIAGO CARDOSO
TIAGO LIMA
TIAGO PINHO FURTADO
TOMÁS FIGUEIREDO 
TOMÁS GOMES MADURO
TOMÁS SARAIVA
VASCO SÁ E MELO COELHO
VASCO TIMÓTEO
VICENTE RIBEIRO
VICENTE SANTOS
VICENTE TORRES PEREIRA

U11 FEMALE

NAMR COUNTRY
BEATRIZ FERREIRA DE SOUSA
CAROLINA CORREIA
CAROLINA DIAS ALEIXO 
CATARINA SOUSA GOMES
CLARA RODRIGUES
CONSTANÇA CAPELAS
CONSTANÇA CATALÃO
DIANA FILIPA BRANCO FERNANDES
FREDERICA VICTÓRIA BOTELHO NUNES
ISABELLA VERDONSCHOT
LEONOR SILVA FAUSTINO DE SOUSA
MARGARIDA FERREIRA
MAYA NALBADYAN 
SARA BANDEIRA
SOL JUNQUERA MARTINEZ 

U11 MALE

NAME COUNTRY
ANDRÉ MARTINS
ANTÓNIO HIDALGO PERIAÑES 
BRUNO MANUEL FIUZA NUNES DE ABREU
DAVID LEVY
DAVID TRINDADE DA CUNHA
DUARTE FERREIRA
FRANCISCO PEREIRA LUIS
GONÇALO CASTRO
GONÇALO DO VALE
GONÇALO LIMA 
GUSTAVO VALADAS DO CARMO
IGNACIO CEPEDA MARTINEZ
JAVIER GONZÁLEZ NOMBELA 
JOÃO MANSILHA
JOÃO MARIA MOURA QUEIROS RODRIGUES DE FREITAS
JORGE VANINE
JOSÉ GUILHERME E SILVA
MARCO ISSOI COELHO 
MIGUEL OLIVEIRA
MIGUEL PRAIA
RAFAEL NUNO DA COSTA FIDALGO SANTOS
RODRIGO LEAL
RODRIGO MIGUEL SOBREIRO FIGUEIREDO SILVA
RODRIGO REVILLA CAMPO
RODRIGO SANTIAGO DUARTE
SERGIO MARTÍNEZ VÁSQUEZ
TIAGO DUARTE
TIAGO GASPAR
TOMÁS CUNHA
TOMÁS LOUÇÃ AGUIAR
TOMÉ VIEIRA 
VALENTIM ATAÍDE
VASCO CABANA 
VASCO MARTINS
VICENTE MARIA REGO GOMES VELOSO

WAITING LIST

U10 MALE

NAME
ARTUR CORREIA FREIRE
BRUNO ALMEIDA SANTOS COSTA
GASPAR CORREIA FREIRE
JAN BIELSKA DO COUTO
LOURENÇO COSTA
RODRIGO GUERREIRO
VICENTE DIAS SOUSA PIMENTA