5th Tournament - Vilamoura

5th Tournament - Vilamoura

REGISTRATIONS

Open

INFO: 

Date: 28th - 29th September 2019

Club: Vilamoura Tennis & Padel Academy

* Campos obrigatórios

REGISTRED PLAYERS

Last update 18/09 4h28 pm.

u10 girls

NAME COUNTRY
Alexia Koch
Alice Viegas Cavaco 
Beatriz dos Santos Angélico
Beatriz Ruivo
Beatriz Santos Castro
Carlota Esteves
Carlota Ribeiro Leal
Claudia Herrero Mañanes
Clara Mártires
Daria Grigore
Diana Valadas do Carmo
Ema Maria Marques Gomes
Estrella Rodriguez Fernandez
Francisca Caetano Oliveira
Gabriela Amorim
Gabriella Vaca Avendaño
Irene Ning liang 
Laura Levy
Laura Rabasco Segura
Madalalena Osório de Castro
Maria Carneiro
Mariana França
Marta Pereira Guimarães Lima
Matilde Oliveira
Matilde Simões da Silva
Noa Maria Freitas
Raquel Carretero Calero
Rocio Carretero Calero
Sofia Dinis Amaral
Sofia Ferreira Silva
Sofia Maria Avas Grigoras
Violeta Parrilla Garcia
Vittoria Accon

u11 girls

NAME COUNTRY
Alejandra Garcia Calatrava
Alice Ramos
Andreea Trifan
Beatriz Fernandes Assunção
Claudia Garcia Calatrava
Constança Catalão 
Diana Filipa Branco Fernandes
Freda Flosa
Frederica Victória Botelho Nunes
Joana Caetano
Leonor Silva Faustino de Sousa
Maria Bruno da Costa
Maria dos Santos Sá Ferreira
Paola Galdeano Diaz
Rosmarina Tovar Azevedo
Sara Matos Dias
Sofia Dinis Amaral
Sol Junquera
Uxue Azurza Frade
Patrícia Gui
Fatima Naranjo
Paula Banquero

 

u10 boys

NAME COUNTRY
Adolfo Abascal
Afonso Delgado Coutinho de Sousa 
Álvaro Martinez
André Ferreira
António Rodrigues
Bernardo Ganhão
Bernardo Martins Bray Alves
Bruno Almeida Santos Costa 
Carlos Sánchez  Naranjo 
Daniel Rodriguez Fernandez
Dario Ruiz Cruz
Diogo Ordonho 
Duarte de Sousa Ferreira
Duarte Santa Maria Cruz Neves
Javier Galarza
Javier Jimenez
Javier Torres Arnao
Jordi Fernandez Rodriguez
José Dronov Merlos
José Manuel Molina Rodriguez
Juan Garcia
Juan Luque Garcia
Lourenço Dinis de Almeida Antunes Silva e Costa
Lourenço Maria Rodrigues Rosalez
Luka Chekalin
Martin Nielsen
Martín Pellicena
Mauro Gandeano Diaz
Misha Botelho 
Pablo Márquez
Rafael Rodrigues
Ricardo da Veiga Ferro Póvoa Duarte
Rodrigo Guerreiro
Simão Carvalho
Tiago Cardoso
Tiago Furtado 
Tomás Gomes Maduro
Vasco Cabrita
Vicente Dias Sousa Pimenta 

u11 boys

NAME COUNTRY
Adam Martin Espinar
Afonso Baptista Costa Araújo
Afonso Costa Delfino
André Martins
António Hidalgo
Bruno Manuel Fiúza Nunes de Abreu
Duarte Braga de Carvalho
Enrique Parrilla Maldonado
Francisco Pereira Luís
Gonçalo da Rosa e Castro 
Gonçalo Lima
Gonzalo Clemente Camacho
Gustavo Valadas do Carmo
Henrique Maria de la Feria Alves Martins 
Henrique Martins
Ignacio Cepeda Martinez
Jorge Gomez Danvila 
Jorge Vanine
Juan José Torres Arnao
Kristijonas Milasauskas
Manuel Francisco Paulino Nunes dos Santos
Manuel Mateus Frazão Vogt Rodrigues
Marco André Issoi Coelho 
Pedro Pinto
Rafael Neto
Rodrigo Leal 
Rodrigo Santiago Mozes Duarte
Salvador Silva
Salvador Simões
Santiago Rosa Greno 
Tiago Martins Guerreiro
Tiago Nuno dos Santos Gaspar
Tomás Louça Aguiar
Valentim Rosa Greno 
Vasco Cabana
Vasco Martins

Waiting List

U10 BOYS

NAME
Afonso Martins 
Artur Gaspar
Bernardo do Nascimento Resende Miranda Fernandes
Bernardo Teixeira
Dinis Maria Cordeiro Mourão* 
Duarte Rego
Francisco Sardinha
Frederico Muñoz de Oliveira Coelho Borges
Gonçalo Almeida e Castro
Gonçalo David Amado Mendes
Gonçalo Jacinto Chaves de Amorim 
Gonçalo Miguel Monteiro Caramelo 
Henrique Cordeiro Carvalho Borrego
José Tomás Silva
Manuel Filipe Marques dos Santos Henriques Pires
Martim Calasancio Brito
Martim Gomes
Óscar Farinhas Lopes Figueiredo
Pedro Maria de Barros Pinto de Sousa Coutinho 
Salvador Almeida
Salvador Almeida 
Simão Serralha Miranda
Tomás Tocha
Vasco William Tannock Duarte 
Vicente Pessoa da Silva Costa Ribeiro

U11BOYS

NAME
Miguel Ranchordas Pequito

Pedro Ranchordas Pequito