6th Tournament - Seville

6th Tournament - Seville

U10 GIRLS

ADMITTED

Name

Category

Adel Fernández de Valderrama

U10

ADELA PEREZ MARAÑON

U10

Ainara Garcia Jimenez

U10

Angela Mozo Toledo

U10

Ayla Lahbabi Babaali

U10

Barbare Tsiklauri

U10

Catarina Ferreira de Morais

U10

Clara Gomendio Tristán

U10

Constança Gomes Fernandes

U10

Esther Ventura González

U10

Filipa Rudneva Rebocho Amaral

U10

Inês Miranda da Costa Escaleira Esteves

U10

Irene Mateo Moreno

U10

Iria Martín Mosquera

U10

Jimena  Collantes Alonso

U10

Julia Mora Gonzáez

U10

Lara Dronov Merlos

U10

Lena Raposo Serrano

U10

Leonor García Ruves

U10

Macarena Muñoz Baquero

U10

Madalena Mariano de Sousa

U10

Margarida Palma

U10

Maria Nieto Martinez

U10

Maria Serrano de Pablo

U10

Marta Sánchez Capitán

U10

Michele Gheorghe

U10

Noa Maria Maria Freitas

U10

Paula Basalo Magdaleno

U10

Paula Cortes Medrano

U10

Valentina Bassadone

U10

Victoriya Valeriya Olenych

U10

Vitoria Schneider

U10

 

 

 

 

ALTERNATES

NAME

CATEGORY

Mar Nores Sánchez-Haro

U10

Sofia Sanchez Naranjo

U10

Laura Marquez Martin

U10

Blanca Gómez Martin

U10

Júlia García Alonso

U10

Sofia Gomez Ruiz

U10

Violeta Parrilla García

U10

Rocio Orozco Albendiz

U10

U10 BOYS

ADMITTED

NAME

CATEGORY

Adrián Ruíz de Mendoza

U10

Alberto Serra Campomanes

U10

Alejandro Luque Garcia

U10

Alejandro Palma Valverde

U10

Alex Buendía Cuenca

U10

Alexandre Schneeberger de Ataíde

U10

Álvaro Cepeda Martinez

U10

Alvaro Galván Cerisola

U10

Ángel Rabasco Segura

U10

Bacho Tsiklauri

U10

Beltran Serrano de Pablo

U10

Cayetano Rodriguez Barrientos

U10

Cesar Tasso Silva Lemos

U10

David Calugareanu

U10

Fernando Cortes Medrano

U10

Francisco Bacelar Antunes

U10

Ribas Gomes dos Santos

U10

Francisco Raiado

U10

Francisco Ruiz Ortiz

U10

Frederico Valença Roque

U10

Frederico Uhlfelder

U10

Gabriel Sousa severin

U10

Gonzalo Quiralte Pardo

U10

Gustavo Bravo de Oliveira

U10

Hugo Pacheco Fernández

U10

Hugo Puyana Pineda

U10

Hugo Roel Ramirez

U10

Ignacio García Barrionuevo

U10

Iker Buendía Cuenca

U10

Iván García Perez

U10

Iván Hernández González

U10

Iván Martínez

U10

Izan Romero Martín

U10

Jamie Cortázar Martin

U10

Jesús García Márquez

U10

Jorge Mateo Moreno

U10

José de Atouguia de Alvarenga

U10

Juan Esteban Vallejo Mejia

U10

Juan Martín Gómez

U10

Leo Sanz Muela

U10

Leonardo Farina

U10

Luís Bernardo Saraiva

U10

Luis Castro Moreno

U10

Manuel Godinho

U10

Manuel Pineda Sanchez

U10

Marcos Daniel Rivilla Alamo

U10

Mario de Diego Caseda

U10

Mauro Donoso Martin

U10

Miguel Guitart Bravo

U10

Miguel Soares Castiço Pedroso

U10

Nicolás Borrero Ponce

U10

Nikola Farina

U10

Pablo Guillén Santos

U10

Pablo Lopez Rubio

U10

Pablo Velasco Palma

U10

Pedro Salvado

U10

Pepe Garcia Ruiz

U10

Rafael Vergara Solanes

U10

Rodrigo Escobar Alfonsin

U10

Rubens Velasco Palma

U10

Santiago Coelho Ramos

U10

Santiago Pereira Prieto

U10

Sebastiao Assis Branco Rocha

U10

Sergio Ojalvo Madroño

U10

 

 

 

 

ALTERNATES

NAME

CATEGORY

Rodrigo Galafate Blanco

U10

Alvaro Ugart Rosa

U10

Hugo Sparf Galvez

U10

Mateo Romero Cerpa

U10

Guillermo Manzano Rollán

U10

Marco Parra Pinet

U10

Francisco Javier Fernández Barea

U10

Hugo Manuel Gomez Ruiz

U10

Joaquín Cantero Pérez

U10

Maël Jiménez Guilloteau

U10

Juan Ramírez Gómez

U10

Alberto Peña Rodríguez

U10

Saúl Campuzano Cabarcos

U10

Jaime Valdivia Collado

U10

Daniel Gavira Pecino

U10

Francisco Javier Gonzalez Cortes

U10

Nicolás Pérez Prados

U10

Guillermo Martín Valor

U10

Alberto Pérez Valencia

U10

Daniel Cortés González

U10

Alejandro Lorente Sanchez

U10

Humberto del trigo beiza

U10

Lorenzo Romero Martin

U10

Jose Soler Lopez

U10

Carlos Ferre Ortiz

U10

Alfonso Mancha Rabaneda

U10

Miguel Rabaneda Manzano

U10

Mauro Nuez García

U10

Sandro Gil Ferrero

U10

Gonzalo Muñoz Lucena

U10

U11 GIRLS

ADMITTED

NAME

CATEGORY

Ana Luque Perona

U11

Andreea Maria Stanciu

U11

Astrid Aguiar Johansson

U11

Claudia Martínez Picón

U11

Estrella Rodriguez Fernandez

U11

Inês da Silva Caiado Milheiro

U11

Irene Basalo Magdaleno

U11

Irene Martínez Tejada

U11

Isabel Hernández García

U11

Jasmín Iarussi

U11

Laura Salvado

U11

Lola Giménez Esparraga

U11

Lucia Serrano-Gamez Vozila

U11

Lucie Peláez Cuenca

U11

María Ortega Abad

U11

María Yulieta Navarrete Kirillova

U11

Marta Hidalgo Espinosa

U11

Naira Jorrin Fernández

U11

Natalia Martos Fuentes

U11

Paula Martínez Tejada

U11

Pyzhyanova Sofía

U11

Sofia Perez Muñoz

U11

Sofía Vallejo Tejada

U11

Valeria de Pablo García

U11

U11 BOYS

ADMITTED

NAME

CATEGORY

Alejandro Verdeja Cortijo

U11

Alexander Leifer

U11

Álvaro Cruz Rivero

U11

Alvaro Ventura González

U11

Beltran Ayala Aventín

U11

Bernardo Teixeira

U11

Carlos Sánchez Naranjo

U11

Cayetano Blanco Rodriguez

U11

César Calle Álvarez

U11

Daniel Alarcon Rodriguez

U11

Darío Gómez de Tejada

U11

Darío Ruiz Cruz

U11

Duarte Santa Maria

U11

Fernando Fontán Pardo de Santayana

U11

Francisco Leon Diaz

U11

Francisco Mansson Catarino Sardinha

U11

Gabriel Schneeberger de Ataíde

U11

Gonzalo Azcárate Romero

U11

Guille Cuadrillero Romero

U11

Gustavo Vergara Solanes

U11

Hugo De Dios Mayoral

U11

Hugo Lara Molina

U11

Ignacio Estrada Diaz

U11

Ignacio López Cubero

U11

Iker López Morán

U11

Jaime Fernández González

U11

João Duarte Arnauth de Jesus Barrocas

U11

Jose Dronov Merlo

U11

Jose Ugart Rosa

U11

Juan Francisco Padilla Ramos

U11

Louis d'Auzac de Lamartinie

U11

Luis Martín Gómez

U11

Maximo Cárdenas Alfonso

U11

Michael Collins

U11

Misha Botelho

U11

Nicolás de Villar de la Peña

U11

Oscar Figueiredo

U11

Raul Nieto Martinez

U11

Roberto Gago Navarro

U11

Rodrigo Gomes Lage Guerreiro

U11

Simão Serralha Miranda

U11

Tomás Rodríguez Magdaleno

U11

Ubaldo Martin Valor

U11

Vasco Gomes Cabrita

U11

Vicente Sapage Ferreira dos Santos

U11